Mogę śmiało napisać, iż nie minęłam się powołaniem, więc kocham swój zawód. Takie podejście daje siłęi motywację do profesjonalnego oraz dynamicznego reprezentowania interesów moich Klientów. Zdobyłam gruntowne wykształcenie prawnicze (okraszone sznytem polonistycznym i dziennikarskim), które w połączeniu z rozległą praktyką daje mi pewność w profesjonalnym wykonywaniu zawodu zaufania publicznego.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie obroniłam rozprawę doktorską z zakresu procedury karnej i prawa prasowego (Znaczenie i zakres obowiązywania tajemnicy dziennikarskiej w procesie karnym jako gwarancji przestrzegania wolności prasy), napisaną pod kierunkiem prof. dr. hab. Piotra Kruszyńskiego. Szlify adwokackie uzyskałam w Izbie Adwokackiej w Warszawie, gdzie – pod kierunkiem adw. prof. dr. hab. Piotra Kruszyńskiego – odbyłam aplikację adwokacką i uzyskałam tytuł adwokata.

Jeśli miałabym określić, jakim typem adwokata jestem, to jako pierwsze nasuwa się skojarzenie z procesowym fighterm, ofensywnie walczącym na salach sądowych o interesy moich Klientów. Jednak jako pracownik naukowy – doktor nauk prawnych – posiadam umysł analityczny i każdą sprawę rozbieram na czynniki pierwsze, koncentrując się na szczegółach. Na drodze do sukcesu w prowadzeniu spraw oba te elementy są równie ważne. GWARANTUJĘ, ŻE Z KAŻDEJ SPRAWY WYCISKAM STO PROCENT MOŻLIWOŚCI!!!

Dysponuję profesjonalnym zespołem prawników oraz współpracowników, m.in. profesorów (nie tylko z dziedziny prawa, ale także z  innych dziedzin, przydatnych jako ekspertów), sprawdzonych (starannie wyselekcjonowanych) detektywów, dziennikarzy śledczych, informatyków śledczych, a nawet byłego wieloletniego komornika, znającego kruczki prawne w swojej dziedzinie, który stanowi moje zaplecze, zapewniające bardzo wysoki poziom usług i satysfakcję moich Klientów. Taki zespół daje gwarancję wyjątkowej skuteczności, której w końcu oczekują Klienci.

Ślubowanie adwokackie mec. Iwony Zielinko

omnie1-452x603

omnie2-452x339

Ślubowanie adwokackie adw. dr Iwony Zielinko. Na zdjęciu: adw. dr Iwona Zielinko
oraz Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, adw. Ziemisław Gintowt

Promocja doktorska dr Iwony Zielinko

omni3-452x301

Na zdjęciu: prof. dr hab. Piotr Kruszyński, Kierownik Katedry Prawa Karnego na Uniwersytecie
Warszawskim, promotor rozprawy doktorskiej dr Iwony Zielinko oraz dr Iwona Zielinko.

omnie4-452x301

Od lewej: Dziekan Wydziału Prawa i Administracji prof. dr hab. Krzysztof Rączka;
dr adw. Iwona Zielinko; Prorektor ds. Nauczania i Polityki Kadrowej
Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Tadeusz Tomaszewski.

omnie5-452x301

Promocja doktorska dr Iwony Zielinko (zwinięty rulon trzymany w ręce to dyplom doktorski).

omnie6-452x301

omnie7-452x676